Л ЛуганськНовини Луганщини

На окупованій Луганщині під загрозою збір врожаю та посівна — ОВА

·73 слівредакція
На окупованій Луганщині під загрозою збір врожаю та посівна — ОВА

Окупаційна влада запевняє, що бензинової кризи на захопленій Луганщині немає, але пальне зникає з АЗС. Через це під загрозою опинилися збір врожаю та майбутня посівна кампанія.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко розповів, що окупанти намагаються переконати місцевих жителів у відсутності проблем із пальним. Вони пояснюють пусті полиці на заправках тим, що нібито зріс попит.

Насправді ж ситуація критична. Через брак пального аграрії на окупованій території можуть не встигнути зібрати врожай і підготуватися до наступного сезону. Окупаційна влада терміново шукає способи забезпечити сільгоспвиробників необхідною кількістю палива.

Додає проблем і те, що до 31 січня 2027 року діє заборона на вивезення пального за межі Росії. Це ще більше ускладнює ситуацію для місцевих фермерів, які й так потерпають від нестачі ресурсів.

Читайте також