Л ЛуганськНовини Луганщини

Ранковий обстріл Слов'янська: удар по магазину, де були люди

·226 слівредакція
Ранковий обстріл Слов'янська: удар по магазину, де були люди

Вранці російські війська вдарили по магазину в Слов'янську, у якому на той момент перебували люди. Відомо про постраждалих.

Сьогодні зранку Слов'янськ зазнав чергового обстрілу з боку російської армії. Під удар потрапив магазин, усередині якого в цей час перебували відвідувачі та персонал.

За попередніми даними, внаслідок атаки є постраждалі, їхню кількість та стан уточнюють рятувальники та медики. На місці події працюють екстрені служби, триває огляд території та надання допомоги.

Місцева влада закликає мешканців не наближатися до місця влучання та дочекатися офіційних повідомлень щодо ситуації. Також нагадують про правила безпеки під час повітряних тривог: перебувати в укриттях, не ігнорувати сигнали та не виходити на вулицю під час обстрілів.

Деталі інциденту з'ясовуються, інформація про постраждалих буде оновлюватися згодом.

Читайте також