Майже 5,5 тис. донеччан зареєструвалися на забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

На Донеччині до патріотичного забігу долучилися майже 5,5 тисячі учасників. Акція відбудеться вже цієї суботи, 31 серпня.
У Донецькій області триває реєстрація на щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Станом на сьогодні участь підтвердили майже 5,5 тисячі мешканців регіону.
Захід відбудеться 31 серпня. Учасники матимуть змогу пробігти символічну дистанцію на честь загиблих захисників та захисниць. До забігу можуть долучитися всі охочі, незалежно від віку чи фізичної підготовки.
Організатори нагадують: для участі необхідно зареєструватися заздалегідь. Деталі щодо місць проведення та стартових містечок у містах області можна дізнатися на офіційних сторінках акції.
Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» проводиться в Україні вже кілька років поспіль. Його мета — вшанувати пам’ять полеглих бійців та підтримати родини загиблих.
Читайте також
Ще в розділі «Новини»
- У Сєвєродонецьку зведуть новий Палац спорту з льодовою ареною
- 81 атака за добу: де на Луганщині найгарячіше
- Полісся зіграло внічию з Копенгагеном: експерт оцінив шанси
- В окупованому Сіверськодонецьку щомісяця розбирають 1-2 багатоповерхівки
- Як прасувати сорочку, щоб не лишилося заломів: поради для луганчан





