Л ЛуганськНовини Луганщини

До Житомира прибув евакуаційний потяг із Донеччини та Луганщини

·226 слівредакція
До Житомира прибув евакуаційний потяг із Донеччини та Луганщини

Сьогодні вранці на залізничний вокзал Житомира прибув черговий евакуаційний потяг. Він привіз мешканців Донецької та Луганської областей, які рятуються від бойових дій.

У Житомирі зустріли черговий евакуаційний потяг, який привіз людей із Донецької та Луганської областей. Це вже не перший такий рейс для міста — місцеві волонтери та комунальні служби напрацювали чітку схему прийому переселенців.

На пероні на прибулих чекали представники міської ради, соціальних служб та волонтери. Людей одразу забезпечили гарячим чаєм, за потреби — медичною допомогою. Далі переселенців розподіляють по місцях тимчасового проживання: це школи, гуртожитки та приватні помешкання, які запропонували небайдужі житомиряни.

За словами організаторів, більшість прибулих — жінки з дітьми та люди похилого віку. Багато хто взяв із собою лише найнеобхідніше — документи та невеликі валізи. Волонтери допомагають із реєстрацією, оформленням довідок переселенців та пошуком родичів, які вже перебувають у безпечніших регіонах.

Місцева влада запевняє: місто готове приймати нові групи евакуйованих. Пункти обігріву та харчування працюють цілодобово, а для дітей організували дозвілля, щоб трохи відволікти їх від пережитого.

Евакуаційні потяги з Донеччини та Луганщини прибувають до Житомира регулярно. Востаннє такий рейс місто приймало кілька днів тому. Усі охочі можуть долучитися до волонтерської допомоги — міський штаб працює без вихідних.

Читайте також