Нотаріусів на Луганщині бракує: люди стоять у чергах по пів року

На Луганщині через брак нотаріусів місцеві мешканці змушені чекати на прийом до пів року. Проблема тягнеться вже 12 років і досі не вирішена.
У Луганській області гостро бракує нотаріусів — люди записуються на прийом за кілька місяців наперед, а черги розтягуються на пів року. Ситуація не змінюється вже понад десять років.
За інформацією місцевих жителів, найскладніша ситуація у віддалених районах області. Там на весь населений пункт може припадати один нотаріус, а то й зовсім нікого. Мешканцям доводиться їздити в сусідні міста або ж чекати місяцями, щоб оформити спадщину, довіреність чи угоду з нерухомістю.
Особливо болісно це відчувається зараз, коли багато людей повертаються додому після евакуації і їм потрібно терміново відновити документи. Звернення до нотаріуса стає справжнім випробуванням: спершу треба записатися, потім дочекатися своєї черги.
Місцеві мешканці кажуть, що проблема не нова — ще до повномасштабної війни нотаріусів було обмаль, а зараз ситуація лише погіршилася. Частина фахівців виїхала, а нові не поспішають працювати у прифронтових громадах.
Поки що чиновники лише визнають наявність проблеми, але конкретних кроків для її розв'язання не пропонують. Люди ж продовжують стояти в чергах і сподіватися, що хтось усе ж таки зверне увагу на цю давню біду регіону.
Читайте також
Ще в розділі «Кримінал»
- Евакуація з Донеччини: як вивозять сім'ї з дітьми та чи застосовують примус
- Евакуація з Дружківки: у поліції розповіли про безпеку та виїзд містян
- Серпневі зміни: трьом знакам Зодіаку астрологи обіцяють полегшення
- П'ять знаків Зодіаку, яким серпень принесе найбільше щастя: хто опинився серед щасливчиків
- Полонені бойовики отримали по 15 років: серед засуджених — жителі Луганщини






