Окуповані Донеччина та Луганщина знеструмлені після атаки БПЛА

Після удару безпілотника на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей стався масштабний блекаут. Причиною стала пожежа на тепловій електростанції у місті Щастя.
У Щасті на Луганщині внаслідок атаки безпілотника загорілася місцева ТЕС. Через це значна частина окупованих територій Донецької та Луганської областей лишилася без електроенергії.
За даними Telegram-каналу Exilenova+, займання на енергооб'єкті сталося саме після удару БПЛА. Пожежа призвела до масових відключень світла — мешканці кількох населених пунктів опинилися без електрики.
Окупаційна адміністрація поки не коментує масштаби пошкоджень і не називає строків відновлення електропостачання. Невідомо також, скільки саме міст і сіл зачепив блекаут.
Це не перший такий випадок. Енергетична інфраструктура окупованих територій регулярно потерпає від ударів — подібні відключення вже фіксували в різних регіонах, зокрема в Криму, а також на частині Запорізької та Херсонської областей. Через пошкодження підстанцій і генерувальних об'єктів без світла залишаються цілі райони, а на відновлення обладнання потрібен час.
Раніше на окупованому півострові Крим кілька діб поспіль тривали масштабні перебої з електрикою після ударів по енергетичній інфраструктурі. Також окуповані райони Херсонщини та Запоріжжя залишалися знеструмленими, і призначені Росією "губернатори" визнавали часткові або повні відключення.
Наразі мешканці окупованої частини Донбасу чекають на офіційну інформацію про те, коли знову з'явиться світло. Поки що ясності немає.
Читайте також
Ще в розділі «Комуналка»
- У Краматорську через аварійні роботи частково зникла вода
- Біленьке біля Краматорська: скільки людей лишилося в прифронтовому селі
- Вода підбирається до електрощитка: мешканці луганської багатоповерхівки місяць просять про допомогу
- У Торезі під час пожежі загинув чоловік: що відомо
- Вода підбирається до електрощитка: луганчани місяць чекають на ремонт даху






