Бійці «Азова» за липень збили понад п'ять тисяч цілей на Покровському напрямку

За липень підрозділи корпусу «Азов», які працюють на Покровському напрямку, знищили понад п'ять тисяч повітряних цілей противника. Це суттєво вплинуло на інтенсивність ворожих атак у регіоні.
Упродовж липня військові корпусу «Азов» на Покровському напрямку збили більше п'яти тисяч повітряних об'єктів. Йдеться про безпілотники різних типів та інші повітряні цілі, які російські сили використовували для розвідки й ударів по позиціях українських захисників.
За даними військових, такий результат став можливим завдяки злагодженій роботі розрахунків протиповітряної оборони та мобільних вогневих груп. Бійці щодня відстежують повітряну обстановку та оперативно реагують на появу ворожих дронів, зокрема розвідувальних і ударних.
Знищення такої кількості цілей дозволяє зменшити кількість ворожих розвідок позицій і коригування артилерійського вогню. Це, своєю чергою, знижує ефективність атак російських військ на цій ділянці фронту та допомагає зберегти життя українських військових.
Покровський напрямок залишається одним із найгарячіших на сході України. Противник продовжує спроби просунутися вглиб оборони, однак українські підрозділи, зокрема бійці «Азова», тримають позиції та завдають ворогу значних втрат.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- Масований обстріл Краматорська: загибла жінка, є поранені
- У Слов'янській громаді через обстріл постраждали двоє підлітків, один у важкому стані
- Лінія фронту наближається: які ризики для Слов'янська та Краматорська
- Удар по центру Слов'янська: поранений місцевий житель
- Доба на фронті: 269 боїв, майже 9 тисяч ворожих дронів і 83 ракети







