ЗСУ можуть відступити від Лисичанська – ISW

Українські захисники, ймовірно, проводять бойовий відхід на Східному фронті, який може означати відхід і від Лисичанська. Про це повідомляють в Інституті вивчення війни. Таким чином, наші військові змусять рашистів передчасно зупинити наступ та припинити руйнувати Лисичанськ та населені пункти поряд.

Відомо, що 28 червня посол квазідержави «ЛНР» у Росії Родіон Мірошник запевняв, що ЗСУ вже відійшли з Лисичанська в напрямку Сіверська, Краматорська та Слов’янська.

«ISW не може незалежно підтвердити заяви Мірошника про продовження відведення, Українські війська можуть продовжити розпочате в Сєвєродонецьку бойове відведення до українських опорних пунктів», — написали на сайті інституту.

Також у ISW запевнили, що у випадку необхідної кількості зброї у ЗСУ є шанси повернути окуповані землі:

«Надійна, але обмежена українська оборона Сєвєродонецька призвела до великих витрат для росіян, незважаючи на нову російську тактику, спрямовану на обмеження російських втрат. Київ може продовжувати такий підхід, доки російська атака не досягне кульмінації або українські сили не досягнуть більш придатних для оборони позицій уздовж більш прямої лінії, всіяної укріпленими містами та селищами».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.