Затримали за «відкат»

На Луганщині поліцейські затримали на «гарячому» трьох посадових осіб обласної комунальної установи під час отримання неправомірної вигоди («відкату»).
 
Слідчими Слідчого управління спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР НПУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрито та задокументовано злочинну діяльність групи посадових осіб комунальної установи, які за попередньою змовою між собою за розробленою ними схемою отримали від приватного підприємця неправомірну вигоду у вигляді «відкату» у розмірі 40 тисяч гривень за укладання договорів постачання та своєчасну оплату за поставлений товар.
Так, слідчими було встановлено, що директор комунальної установи за попередньою змовою з уповноваженою особою з публічних закупівель та завідувачем господарства одержали від приватного підприємця хабар у вигляді «відкату» за укладання договорів на закупівлю необхідних засобів для потреб підопічних установи. Розмір «відкату» це грошові кошти за частину товару, який фактично не потрібно було поставляти до установи, а перевести його вартість саме у суму «відкату».
Під час проведення санкціонованого судом обшуку у посадових осіб на робочому місці були виявлені та вилучені отримані ними у якості «відкату» гроші.
Посадових осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України. Усім трьом фігурантам слідчі повідомили про підозру у скоєні злочину, передбаченого статтею 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Наразі слідчі за підтримки прокуратури підготували звернення до суду з клопотанням про обрання затриманим посадовим особам запобіжного заходу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *