З Ахметова, Королевської та Єфремова зняли обвинувачення у фінансуванні тероризму

З олігарха Ріната Ахметова, депутата від фракції «Опозиційний блок» Наталії Королевської та екс-глави фракції Партії регіонів у ВРУ Олександра Єфремова зняті звинувачення у фінансуванні тероризму.

Про це повідомив народний депутат Ігор Луценко.

Зазначається, що кримінальне провадження по екс-регіоналах було закрите підполковником СБУ.

“Так, пан Єфремов ще залишиться на деякий час у СІЗО, але нинішній результат роботи правоохоронців мусить зароджувати у його серці надію на визволення з-під тягаря неправдивих звинувачень! Адже і Генпрокуратура, і СБУ демонструють хоч і неквапливу, але неупереджену роботу! Всього-на-всього три роки, три буремних роки нашої незалежності, російсько-української війни та кризи державного управління треба було, щоб проробити титанічну роботу і відбілити ні в чому невинних Ахметова, Королевську, Єфремова. Що таке три роки для СБУ чи Генпрокуратури, котрі дивляться прямо в очі вічності? Ніщо! Отож, не рішенням Генпрокурора (наполовину у відставці) чи голови СБУ було закрито кримінальне провадження, а підполковником з дислокацією в Маріуполі. Не виявлено, не знайдено, не визначено жодної підстави, щоб вважати достойників Ахметова і Ко в чомусь винними”, – написав депутат.

“Ні відеосвідчення колишнього командира “ахметівського батальйону” “Восток”, ні слова будь-кого з кількох десятків допитаних у справі свідків не містили нічого, що б навіть віддалено натякало, що вказані екс-члени Партії регіонів ніяким чином не працювали на дві сторони.Що ж, дякуємо за такий подарунок на Святого Миколая!”, – наголосив нардеп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *