Юрій Гарбуз: «Житловий фонд та котельні області на 100 % готові до зими»

Ситуація з ТОВ «ЛЕО» загрожує енергобезпеці області, – Юрій Гарбуз під час селекторної наради
Про критичну ситуацію довкола ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», яка загрожує знеструмленням всієї області, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив учасників селекторної наради щодо опалювального сезону під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, яка відбулася сьогодні, 2 жовтня.
«Головною проблемою у паливно-енергетичному секторі Луганської області є низька готовність ТОВ «ЛЕО» до осінньо-зимового періоду, що складає лише 45 %», – зазначив під час доповіді Юрій Гарбуз.
Підприємству не вистачає коштів на проведення аварійно-ремонтних робіт, виконання інвестиційної програми, підготовчих заходів до зими. Це пов’язано із застосованими санкціями НКРЕКП та накладним арештом на рахунок ТОВ «ЛЕО».
Керівник Луганщини підкреслив, що енергосистема області на даний час функціонує як енергетичний острів, єдиним резервним джерелом генерації електроенергії є ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», що має технічну можливість забезпечити північ області електроенергією.
За результатами селекторної наради, на прохання Юрія Гарбуза, ухвалено рішення провести робоче засідання щодо критичної ситуації довкола ТОВ «ЛЕО» під головуванням Міністра палива та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.
***
Житловий фонд та котельні області на 100 % готові до зими, – Юрій Гарбуз
Про це голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив під час селекторної наради з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років і забезпечення його стабільного проходження під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.
«Житлові будинки, об’єкти соціальної сфери, які опалюються від теплогенеруючих організацій, стовідсотково готові до прийому теплоносія», – повідомив Юрій Гарбуз. На 100 %, за словами очільника Луганщини, до зими готові також котельні області.
Стан підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до опалювального сезону складає 99,4 %. В активній фазі вирішення питання опалення соціальних об’єктів у селі Кримське, смтТошківка та смт Нижнє.
Юрій Гарбуз зазначив: «Загальний рівень розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ, його розподіл і транспортування у 2017 році складає 114,6 %».
На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка досягнуто повної оплати поточного споживання електроенергії підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства.
Станом на 2 жовтня, за словами Геннадія Зубка, соціальна сфера: школи, дитячі садочки, лікарні по Україні, – готова до опалювального сезону у технічному плані на 99,9 %. По житловому сектору стан готовності – 99,4 %.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *