Євробачення: «музика може долати кордони та об’єднувати людей»

На сцені Євробачення буде використано дизайн, який демонструє, «як музика може долати кордони та об’єднувати людей», повідомляє BBC.

Пісенний конкурс відбудеться у травні на «Ліверпуль Арені», а від України його приймає місто.

BBC повідомила, що сцена була натхненна «широкими обіймами», щоб створити враження «розкритих обіймів Україні».

Його створить дизайнерська фірма Yellow Studio, яка раніше працювала над церемонією вручення премії Grammy у 2022 році.

На сцені, яка займатиме 220 квадратних метрів (2300 квадратних футів) на 11 000 місць, відбудуться півфінали конкурсу 9 і 11 травня та великий фінал 13 травня.

BBC, яка є організатором мовлення заходу, заявила, що дизайн мав на меті продемонструвати, «як музика може долати кордони та об’єднувати людей як одне ціле».

У ньому сказано, що сцена черпала натхнення з «широких обіймів, які охоплюють Ліверпульську Арену» і мала створити враження «розкритих обіймів для України, виконавців шоу та гостей з усього світу».

Перші зображення дизайну показують сцену, що розширюється до зони для глядачів, яка буде розташована перед секцією сидінь, схожою на кабінку, де виконавці з країн-учасниць залишатимуться, поки вони не виступатимуть.

Директор Yellow Studio Хуліо Хімеде сказав, що для цього «чудова честь співпрацювати з BBC і продюсерською командою для створення декорацій для цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення».

«Цьогорічний конкурс об’єднує Україну та Великобританію, щоб відзначити унікальні культури обох країн», – додав він.

Брендінг і слоган United By Music для цьогорічного конкурсу були оприлюднені в січні, з зображеннями сердець, які б’ються разом у кольорах українського та британського прапорів.

«Ліверпуль» виграв тендерний процес, щоб бути обраним містом-господарем після того, як було вирішено, що Україна, переможець конкурсу 2022 року, не може взяти на себе обов’язки приймати через триваючу війну в країні.

BBC також підтвердила, що шрифт, який використовувався в брендингу, називався Penny Lane на честь пісні The Beatles 1967 року, на знак пам’яті як багатій музичній спадщині міста, так і його металевим вуличним знакам.

Щотижня в новому подкасті BBC під назвою Eurovisioncast розглядатимуться всі наростання, ідеї та аналіз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.