Ядерний терор Росії в Енергодарі

Найбільша електростанція у Європі стала військовою базою російських вояк. За 5 місяців окупанти розгорнули на Запорізькій АЕС батареї важкої артилерії та встановили протипіхотні міни. Про це повідомляє новинний сайт «Вот так», посилаючись на інтерв’ю з працівником станції.

«Коли йшов із роботи, бачив, як виїжджало їх три машини і ззаду гармати — особливо не розумію, артилерія якась. Мешкають вони (російські військові) біля охолоджувальних басейнів, там є паркування всієї техніки, стоять гармати та намети, де вони живуть. А ще снайпери їх лазять першим спеціальним корпусом», — розповідає чоловік.

За його словами, на території станції є окопи, а біля генераторної стоїть «БТР». Лінія фронту проходить за кілька кілометрів від АЕС. Подібне відбувається вперше в історії людства.

Співробітники атомної електростанції переживають, що якийсь снаряд потрапить до сухого сховища відпрацьованого ядерного палива. Якщо його не чіпати, воно цілком безпечне — вже охолоджене паливо покривається там метровим шаром бетону.

«Якщо вони якимось чином потраплять до цього сховища та розіб’ють бетон, то піде викид. Наслідки можуть бути гіршими, ніж у Чорнобилі. Наприклад, там блоки були 400мВт, відразу на станції — 1000мВт. І їх шість штук», — додав про наслідки працівник Запорізької АЕС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.