Уперше за 5 років: у Сєвєродонецьку відбулись обласні чемпіонати з кікбоксингу

Уперше за 5 років на Луганщині відбулись обласні чемпіонати з кікбоксингу. Так у Сєвєродонецьку відбулися два спортивних заходи з кікбоксингу.

Про це передає ЛОДА.

Це – відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу ISKA і Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу WPKA.

Участь у змаганнях взяли сімдесят спортсменів, які увійшли до збірних команд Донецької та Луганської областей, міст Сєвєродонецька і Лисичанська, а також дитячо-молодіжне фізкультурно-спортивне товариство «Клуб східних єдиноборств та оздоровчих систем» м. Рубіжне.

Організатори – Луганська обласна федерація кікбоксінгу WPKA, представництво Федерації кікбоксингу України «ІСKA» у Луганській області та Школа гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем.

Під час змагань на рингу і татамі обласних чемпіонатів були проведені більше 140 поєдинків у 60 вагових категоріях з шести вікових груп.

Юні переможці отримали дипломи та медалі. Далі вони будуть показувати своє уміння у відбіркових чемпіонатах України на чемпіонати Світу 2019 року в Греції та Ірландії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.