«Укрексімбанк» відсторонив Мецгера від здійснення повноважень Голови правління АТ

«Укрексімбанк» відсторонив Євгена Мецгера від здійснення повноважень Голови правління АТ.

Про це значиться в повідомленні на сторінці в фейсбук УЕБ

На ній від першої особи (ім’я якої при цьому не оприлюднюється) повідомляється:

«Шановні представники ЗМІ!
Я завжди вважав і вважаю свободу слова і вільну пресу фундаментом демократії та справжньої незалежності держави.
Тому події, що сталися у моєму робочому кабінеті 4 жовтня 2021 року та були згодом опубліковані виданням «Схеми» з мого боку є неприпустимими та стали шоком не тільки для громадськості та журналістської спільноти, але й для мене. Я за природою врівноважена людина і ніколи не думав, що миттєвий емоційний спалах може перерости в лавину імпульсивних та непоправних дій і рішень. Стрес і навантаження цьому не виправдання.
Тому я щиро прошу вибачення у працівників видання «Схеми» Кирила Овсяного та Олександра Мазура! На разі у формі листа, але завжди готовий зробити це у будь-якій зручній їм формі.
Моя поведінка глибоко образила весь без виключення журналістський цех, який проявив гідну найбільшої поваги солідарність у відстоюванні прав своїх колег. Я щиро прошу вибачення у всіх журналістів України.
І зрештою, це завдало величезної шкоди іміджу банку, моральному духу його чудового колективу і престижу професії банкіра, як такій. Я щиро прошу вибачення у всіх колег.
Повторюся, я не мав права на той спалах, він викликає найбільшу огиду і сором саме в мене.
За своїми моральними переконаннями та значним суспільним резонансом, я написав заяву про відсторонення мене від здійснення повноважень Голови правління АТ «Укрексімбанк». Відповідну заяву я надав Наглядовій раді банку і сьогодні, 6 жовтня, вона була задовільнена».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.