Україна відправила ще 2 судна «зерновим коридором»

Сьогодны 8 серпня Україна відправила ще два судна «зерновим коридором», при цьому вперше було задіяно морський торговий порт «Південний». Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Під час реалізації «зернової ініціативи» сьогодні вранці з порту «Південний» вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством — балкер SACURA прямує до Італії. Судно об’єдналося в караван з балкером Arizona, що вирушив з порту Чорноморськ до Нідерландів. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції», — йдеться у повідомленні.

Глава Мінінфраструктури Олександр Кубраков наголосив, що наразі всі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції.

«Наша мета — нарощування перевалки в портах. Протягом двох тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу. Працюємо з гарантами домовленостей, щоб «зерновий коридор» працював безперебійно та були дотримані всі вимоги до судноплавства», — додав міністр.

Не враховуючи відправлених сьогодні суден, в рамках реалізації домовленостей з портів уже вийшли 8 суден з українською агропродукцією.

Як повідомляли Українськi Новини, 5 серпня з морських портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов перший караван з українським зерном.

22 липня Україна, Туреччина, Росія та ООН підписали «зернові угоди», які покликані розблокувати порти України на Чорному морі та розпочати експорт продовольства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.