У Латвії потролили Захарову щодо українського борщу

«Нравится — не нравится, терпи, моя красавица» — так підписав новину очільник МЗС Латвії Едгар Рінкевичс про те, що Марія Захарова, офіційний представник МЗС РФ розкритикувала внесення українського борщу до списку спадщини ЮНЕСКО. Цитуючи Путіна у своєму Твіттері, латвійський політик буквально потролив росіянку.

Представниця МЗС Росії одразу відповіла у Телеграм:

«Едгаре, ви ж не по красунях. Знайдіть собі красеня, і нехай він терпить. А я не ваша.Чи це черговий камінг-аут?»

Борщ, Захарова та нацизм – що спільного?

У Марії Захарової складні стосунки з українським борщем. Не так давно вона розкритикувала українських господинь за те, що вони не хочуть ділитися рецептом страви. Про це вона заявила офіційно, на пресконференції, звинувачуючи українців у нацизмі.

Після внесення «культури приготування українського борщу» до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО у Захарової почалася ледь не панічна борщова атака у Телеграм.

«Щоб на кулінарному прикладі пояснити світові, що таке «сучасний київський націоналізм», наведу факт: хумус і плов визнані національними стравами кількох народів. Але, як я розумію, українізації піддається все. Що таке? Визнання свинини «українським національним продуктом», — написала жінка.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.