Троє мешканців Луганщини стали жертвами шахраїв

Троє мешканців Луганщини потрапили на гачок шахраїв. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Луганській області.

Так мешканка м. Лисичанськ на сайті «Olx.ua» розмістила оголошення про продаж дитячих іграшок, після чого їй у мобільному додатку «WhatsApp» надійшли повідомлення про бажання придбати вказаний товар та необхідність повідомити повні реквізити банківської картки для здійснення оплати. Після чого з її банківської картки було списано 2358 грн.
Мешканець смт. Білокуракине у мережі «Instagram» знайшов оголошення про продаж одягу та домовився про придбання куртки. Після чого здійснив передплату 1800 грн на вказаний продавцем рахунок. Після оплати продавець на зв’язок не виходить, товар заявник не отримав, а гроші йому не повернуто.
Мешканки м. Кремінна зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки АТ КБ «Приватбанк» та повідомив, що на даний час у банку проходить оновлення системи та їй потрібно назвати реквізити своєї банківської картки. Заявниця назвала усі дані своєї банківської картки, після чого з неї було списано 15871 грн.
За всіма фактами розпочаті кримінальні провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство». Вживаються заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння даних кримінальних правопорушень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.