The Hill: Щоб допомогти Україні перемогти, НАТО має стерти власні «червоні лінії»

Залишилося менше двох місяців до річниці повторного російського вторгнення в Україну, настав час прийняти стратегічний погляд на подальшу реакцію Заходу та шлях до успішного завершення війни. Пише видання The Hill.

Українська хоробрість і жертовність, а також значна підтримка з боку країн-членів НАТО та Європейського Союзу допомогли запобігти першій поразці України. Однак зараз надзвичайно важливо подвоїти зусилля союзників, щоб допомогти Україні виселити росіян і створити умови для сталого миру. Це включає поставку зброї, яку союзники неохоче надавали українцям, але, що більш важливо, НАТО має активізувати свої зусилля та взяти активну участь у захисті України у відповідь на незаконну війну Росії.

На щастя, Захід уже має засоби та структуру через НАТО для планування, координації та виконання цієї посиленої підтримки для припинення війни. Союзники по НАТО можуть зробити це шляхом ретельно переданого телеграфом набору ескалаційних кроків на пряму підтримку України, які виходять далеко за рамки підтримки, наданої на сьогодні. Це включає в себе розгортання підрозділів протиповітряної оборони НАТО всередині України (починаючи із Західної України), значно розширене забезпечення цілевказівки та підтримки навчання, а також допомогу в матеріально-технічному забезпеченні, технічному обслуговуванні та ремонті всередині України — включно з цивільною інфраструктурою.

Союзникам НАТО слід також відмовитися від самовільних обмежень на постачання зброї та надати критично важливі інструменти, які можуть ще більше змінити імпульс на користь України. Це включає бойові броньовані машини (БМП), танки, безпілотники, дальню артилерію (ATACMS) і винищувачі. Вищезазначені кроки для посилення матеріальної підтримки та залучення НАТО мають бути конкретизовані та впроваджені з початку 2023 року.

Чітко телеграфоване розгортання персоналу НАТО дало б Росії паузу в невибірковому обстрілі України та дозволило б Україні зосередитися на відновленні окупованої території. Підтримка України членами НАТО вже призвела до знищення значної частини наступальної потужності російської армії. Це, у поєднанні з розвіюванням міфу про російську військову міць і відродженням Західного альянсу, обійшлося відносно низькими фінансовими витратами для союзників, тому навіть для тих, хто керувався вузькими національними інтересами, підтримка України була і продовжує бути надзвичайно важливою. варто.

Перед початком війни багато західних урядів і експертів передрікали розпад України; Інструктори НАТО були виведені, а посольства евакуйовані, що послабило стримування. Несподіваний український успіх на полі бою дійсно змусив Захід переглянути свій підхід і значно збільшити поставки оборонної зброї та іншої підтримки.

Однак триваючі самовільні обмеження, заяви, що виключають пряме втручання, і обмеження на надання підтримки, включно з певними видами зброї, безпідставно продовжують війну. Це включає фальшиві червоні лінії, щоб уникнути потенційної ядерної відповіді Росії на будь-яку кількість кроків підтримки Заходу. Хоча їх не слід сприймати легковажно, ці занепокоєння перебільшені та не підтверджені доказами. Зрештою, російські лідери знають, що перший ядерний удар назавжди підірве російську державу та зробить її поза законом у міжнародній системі, посилюючи сьогоднішні потужні санкції на невизначений термін. Стримування, ядерне чи інше, не повинно включати публічно телеграфовану політику самостерилізації.

Ці самовільні «червоні лінії» вплинули на фундаментальний стратегічний підхід Володимира Путіна — дозволили йому повернутися до війни на виснаження з метою виснаження та фрагментації підтримки союзників. Його мета, як це було доведено успішно проти Грузії в 2008 році та України в 2014 році, полягає в тому, щоб пережити будь-які санкції або реакцію Заходу, щоб досягти фактичної перемоги, відмовивши Україні в членстві в ЄС і НАТО. Також здається очевидним, що заява Росії про відкритість до переговорів є простою тактикою зволікання.

Таким чином, дозволити цій війні затягнутися, позбавляючи українців засобів продовжувати формувати остаточний результат на полі бою, становить фундаментальний ризик для єдності Заходу. Більш чітке повідомлення про потенційні ескалаційні кроки Заходу, в тому числі через загрозу прямої участі в підтримці України, може забезпечити примусовий «відхід» для Путіна, підвищивши вартість продовження війни, яку він не може виграти на полі бою. У той час як нинішнє російське екстремістське політичне середовище робить втрату для України неприйнятною та принизливою, втрата для колективного Заходу може хибно вписатися у внутрішній наратив Росії про жертви та оточення. Незважаючи на свою бо

Оскільки Організація Об’єднаних Націй та Організація з безпеки та співробітництва в Європі перервані або паралізовані, лише НАТО має інструменти, організацію та засоби, щоб протистояти цій незаконній російській кампанії. Це значно підвищить безпеку в майбутньому на континенті та за його межами. Дозволити Росії виснажувати Україну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.