Сватівський фотограф виграв конкурс «Віки любить пам’ятки»

Сватівський фотограф Олександр Павленко виграв конкурс «Віки любить пам’ятки». Фото церкви Іоана Предтечі в Мілуватці Сватівського району визнане найкращим знімком Луганської області.

Олександр розповідає, що минулого року просто випробував свої сили, а цього року усвідомлено змагався, передає svatove.city.

На фото церква на фоні вересневого пейзажу. Свого авто немає, тому до Мілуватки їздив на велосипеді. Зробив багато ракурсів церкви доки не підібрав найкращий. Каже, що взагалі в нього багато фото пам’яток Сватівщини і кожну він хоче показати по-особливому.

Фото автора вже вдруге перемагає в цьому конкурсі. У 2017 у конкурсі «Вікі» перемогла фотка Сашка сватівського залізничного вокзалу.

Конкурс «Віки люблять пам’ятки» — це фотоконкурс пам’яток культурної спадщини і проходить він в понад 50 країнах світу. Спонсор конкурсу — фонд Вікімедіа. Конкурс створений для того, щоб ілюструвати статті Вікіпедії.

Фотоконкурс триває з 1 по 30 вересня. За цей час професійні фотографи та любителі повинні завантажити фотографії на Вікісховище. 1 листопада відбираються найкращі фотознімки, які далі оцінює суд міжнародного конкурсу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.