«Що для тебе соборність»: на Сватівщині зняли сім відео-роликів до Дня Соборності

До 100-річчя Дня Соборності на сторінках у Facebook шкіл Сватового та району, а також чиновників стартував флешмоб до Дня Соборності «Що для тебе соборність».

Учні, вчителі і чиновники розповідали, як вони розуміють поняття «соборність» і з чим воно у них асоціюється, передає svatove.city.

Формат флешмобу — короткі відеоролики. Зібрали їх для вас у підбірку.

Перше відео, яке з’явилося у Facebook, — зі сторінки Сватівської гімназії. У своєму ролику діти розповідали, що соборність для них це рідний край і єдність. А ще з цим поняттям у них асоціюються Петро Сагайдачний і Леся Українка, Михайло Грушевський і Тарас Шевченко.

Сільські голови та чиновники у своєму відео наголошували, що поняття «соборність» у них асоціюється з єдністю, територіальною цілісністю України та свободою українців. А ще верховенством права і незлежністю.

Учні першої школи у своєму відео привітали Україну з Днем Соборності. І трохи розповіли про свої асоціації з поняттям «соборність». Казали, що Україна — держава, де вони бачать своє майбутнє.

У сватівській школі №2 ролик підготували у форматі інтерв’ю. Запитували про День Соборності в істориків, а потім вийшли у шкільний коридор і питали що знають учні школи про цей день. Інтерв’ю брали і у директорки школи.

Учні шостої школи прочитали вірш про соборну Україну. Відео вийшло коротким. Діти були одягнуті у вишиванки і тримали у руках рушники. Наприкінці вони взялися за руки, утворивши коло. Воно символізувало єдність нації.

Учні восьмої школи теж долучилися до флешмобу. Найяскравіше з відео — ланцюг єднання. Діти утворили його прямо у фойє школи. А ще школярі сказали, що сила України у її єдності.

Учні Мілуватської школи у своєму відео до Дня Соборності прочитали вірш «Соборна Україна». Серед відео шкіл району до флешмобу поки що воно зібрало найбільше переглядів — 400.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *