Сергій Гайдай закликав всіх мешканців Луганщини до евакуації

Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай закликав всіх мешканців області до евакуації.
Россія планує усіма силами взяти Донбасс. На данний час обстріли по Луганщині не перестають, далі буде тільки гірше, ворог збирає сили.

Сергій Гайдай зазначив: «Раніше озвучена мною теза, що ми маємо вивезти максимальну кількість людей до того, як росіяни почнуть розстрілювати міста ракетами — не для червоного слівця. Все, що відбувається — все серйозно! Пересидіти, перечекати — це не про ситуацію, в якій ми опинилися. Моя задача — вберегти Вас! Ваша задача — прожити щасливе життя! Тож не відбирайте в себе можливість це реалізувати. Дітки…їх досі багато в бомбосховищах. Чому? Я прошу Вас підійти свідомо до, без перебільшення, нині найважливішого рішення. Відповідь має бути одна — їхати.
Буде тепле ліжко, їжа, одяг, держава вже дбає про фінанси, Ваші діти зможуть знову піти до школи чи дитсадка, Ви зможете знайти тимчасово роботу…Ви зможете, нарешті, перегорнути календар з 24 лютого… Ви побачите весну, яка, кажуть, вже буяє…я теж поки не бачив…точніше ми не помічаємо…бо зараз ми не помічаємо життя…
Пропоную Вам відновити рух і перейти в спокійний режим очікування. ЗСУ подбають про нашу Луганщину…Всю нашу Луганщину!»

А Ви зосередьтеся на допомозі один одному, мешканці Луганщини мають триматися разом, і хоч Ви будете в різних містах, вночі ми будемо разом — бо наші думки будуть про одне — наш дім, нашу Луганщину!»

Нагадаємо, що сьогодні російські окупанти обстріляли рубіжанську хірургію. Одна людина загинула, троє постраждали.
Внаслідок потужних обстрілів Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Новодружеська пошкоджено близько 13 об’єктів, з них 3 багатоквартирних та 6 приватних житлових будинки, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури, автомобілі.

Сергій Гайдай закликав всіх мешканців Луганщини до евакуації: 1 комментарий

  • 04.04.2022 в 22:25
    Permalink

    Люди не могут выбраться из пункта ул. Строителей, 19/1 территория ПТУ 11, там моя мама!!!! Горячие линии, с указанными телефонами не работают!!!!! ПОМОГИТЕ ИМ!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.