Працює онлайн сервіс для захисту від шахраїв

Аби не стати жертвою шахраїв, Департамент Кіберполіції України рекомендує сервіс з перевірки незнайомих номерів телефону, банківських карт та сайтів

https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/

Майже щодня до поліції Сєвєродонецького району Луганської області надходять повідомлення про шахрайські дії, які були вчинені на території обслуговування. Для профілактики цих злочинів, правоохоронці обирають свій спосіб для кожної вікової категорії. Наприклад: для людей поважного віку найбільш ефективним методом є особиста розмова, друкована брошура, а для активних та допитливих такий сервіс, як «Stop fraud» (Зупинити шахрайство) виявиться цікавим та корисним.

Тож, якщо ви маєте намір замовити товар на сайті, оплатити товар, перерахувати гроші на банківську картку чи отримали телефонний дзвінок з незнайомого номеру – зайдіть за посиланням, та перевірте, можливо ви маєте справу з шахраєм?

Поліцейські нагадують три основні схеми шахрайств: «Родич у біді» (вимагають гроші аби допомогти рідній людині), «Співробітник банку» (вимагає назвати конфіденційні дані банківської картки), «Покупки через Інтернет» (вимагають передплату).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *