Підписана Асоціація між луганськими аграріями і Україно-арабською діловою радою

Юрій Гарбуз: Ми можемо запропонувати світові унікальну продукцію, бути конкурентними і успішними

Сьогодні, 21 серпня, між Асоціацією сільгосптоваровиробників Луганської області та Україно-арабською діловою радою підписано Меморандуму про співпрацю. Від Асоціації Меморандум підписала її виконавчий директор Лариса Бичкова, від Україно-арабською діловою ради — Президент Шейх Емад Абу Алруб.
«Сьогодні Луганщина є переважно аграрним краєм. Розвиток економіки об’єктивно потребує пошуку нових форм і методів сільськогосподарського виробництва, переробки та реалізації продукції. Ми можемо запропонувати світові унікальну продукцію, бути конкурентними і успішними» — зазначив голова Луганської обласної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, коментуючи цю знакову подію.
В рамках заходу відбулась фахова дискусія щодо переваг сільськогосподарської кооперації та проблемних питань, пов’язаних із гармонізацією законодавства України та Європейського Союзу у сфері безпеки та якості харчових продуктів.
Також були обговорені можливості Асоціації щодо виведення продукції луганських аграріїв на зовнішній ринок.
Практична частина бізнес-зустрічі відбулась на території Сільськогосподарського фермерського товариства «Айдра-Овоч», голова якого О.Павлов поділився з колегами власними технологічними напрацюваннями. Крім того, сільгоспвиробники оглянули демонстраційну ділянку соняшника компанії «Лімагрейн», ознайомилися з інноваційними продуктами та технологіями від МПП фірма «Ерідон».
Очільник області висловив подяку Президенту Україно-арабської ділової ради Шейху Емаду Абу Алрубу, експерту із залучення інвестицій иа потенційному інвестору – Роберту Родванскі та Валерію Хаджиматову, одному із засновників системи насінництва України, за виявлений інтерес до регіональних проектів, спрямованих на розвиток інвестиційних потужностей аграрного сектору області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *