Окупанти вилучать українські паспорти в ОРДЛО до 2025 року

На окупованій частині сходу України Кремль видав понад 630 тисяч паспортів Росії. Про це заявив Секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами Москва це робить для того, щоб отримати додаткові голоси на виборах в Держдуму.

Данілов вважає, що ОРДЛО — це гетто.

«Фактично це гетто, тому що вони його загородили, з одного боку кордон і з іншого боку кордон. Це такий концтабір для жителів Донецької і Луганської областей і видають там ці документи. Це як Гітлер нападав, то він аусвайси видавав», — сказав Олексій Данилов. Він також зазначив, що паспортизація населення Донецької і Луганської областей порушує Мінські угоди.

«Для чого це робить Путін? Ще раз підкреслюю, для того, щоб додатково взяти на виборах в Держдуму ще 500 тисяч голосів, це їх таке використання», — підсумував Данілов.

Нагадаємо, що 16 червня представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш заявив, що Росія поставила задачу своїм бойовикам на Донбасі до 2025 року вилучити всі українські паспорти в ОРДЛО.

За даними українського омбудсмена Людмили Денісової, окупанти на Донбасі вже видали 583 тисячі російських паспортів жителям ОРДЛО. З них близько 67 тисяч — неповнолітнім.

У Росії до кінця 2021 року хочуть видати жителям Луганської та Донецької областей ще майже півмільйона паспортів РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *