Не стало ректора Луганського національного університету

Пішов з життя ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Савченко

На 63-му році життя не стало ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора Сергія Вікторовича Савченка.

У рідному університеті він почав працювати в далекому 1986 році. За ці роки Сергій Вікторович обіймав різні керівні, наукові та викладацькі посади. І скрізь він демонстрував талант ефективного управлінця, яскравого педагога-новатора.

Сергій Вікторович був поважною впливовою постаттю у науковому та освітньому середовищі.

Він багато зробив для розвитку університету. З його ім’ям пов’язано чимало справжніх досягнень та перемог цього вишу і в Україні, і за її межами.

У 2014 році Сергій Вікторович зробив усе можливе для відновлення повноцінної діяльності Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на підконтрольній українській владі території – у Старобільську.

Його досвід та знання щодо розвитку гуманітарної сфери області були затребувані на обласному рівні: багато років Сергій Савченко працював у складі колегії Луганської обласної державної адміністрації.

Принципова громадянська позиція Сергія Вікторовича – це приклад відданості професійному обов’язку та любові до Батьківщини, повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *