На Луганщині знову пожежі (останні зведення)

Як повідомила на своїй фейсбук сторінці речник Луганської поліції Тетяня Погукай вже добу — пожежники, рятувальники, поліцейські військовослужбовці та громадяни гасять пожежі та евакуюють людей.
Внаслідок масштабних пожеж 4 людини загинуло та 12 мешканців госпіталізовані до лікарні.
Внаслідок пожежі загинули: 69-річний сєвєродончанин, який працював машиністом насосних установок Сєвєродонецького міськводоканалу (чоловік був доставлений з пожежі с. Сиротине), 46-річний лісничий, тіло якого було виявлено в лісі неподалік с. Райгородка Новоайдарського району, 79-річна мешканка с. Воронове та 84-річна мешканка с. Муратове, яка померла у лікарні після евакуації.
До Сєвєродонецької лікарні через отруєння чадним газом госпіталізовано 12 постраждалих осіб, серед яких пожежник-рятувальник ДСНС м. Лисичанська, мешканці селищ Серотине та Воронове. Крім того, через гостру реакцію на стрес та гіпертонічний криз, 61-річній мешканці с. Муратове надано допомогу за місцем мешкання (не госпіталізувалася).
Наразі, евакуйовано 51 мешканця с. Воронове, Сиротине та Метьолкіне, які не мають житла до 2 евакуаційних пунктів, розміщених в середній загальноосвітній школі № 8 та № 17 м. Сєвєродонецька.

У м. Сєвєродонецьк працівниками Упраління патрульної поліції перекрито рух на перехресті Б. Ліщини – вул. Півоварова, кільцева дорога поблизу с. Метьолкіне.
Всього зафіксовано 146 пожеж, у 32 населених пунктах, з них ліквідовано — 82, не локалізовано та не ліквідовано — 64. Найбільш масштабні пожежі сталися в лісових масивах: Новоайдарського, Старобільського, Попаснянського та Станично-Луганського районах. Натепер локалізовано та ліквідовано пожежі на території Попаснянського та Старобільського районів.
Натепер кількість пошкоджених будівель та споруд, а також розмір збитків встановлюється.

Фото зі сторінки Тетяни Погукай

Олександр Махов до власних фото пише:
«Пожежа на Луганщині.
Село Вороново вигоріло вщент.
На даний момент відомо про чотирьох загиблих.
Гасіння триває»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *