На Луганщині затримали керівницю комунальних аптек за хабарі

Затримана під час отримання хабаря керівниця комунального підприємства, якому підпорядковується мережа аптек на Луганщині, протягом минулого року отримала неправомірної вигоди від поставників на загальну суму понад 700 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

«Неправомірну вигоду посадовець вимагала від представників фармацевтичних компаній за укладання договорів купівлі-продажу медикаментів до мереж аптек, підконтрольних комунальному підприємству. В результаті злочинних дій фігуранта, протягом 2018 року було отримано «відкатів» від підприємців на суму понад 700 тисяч гривень», — зазначили в прес-службі.

За даними відомства, у грудні 2018 року керівниця підприємства отримала 80 тисяч гривень хабара. При цьому у поліції зазначили, що в ході обшуків за місцем проживання та роботи фігуранта справи було вилучено 6 тисяч доларів США, 70 тисяч гривень, банківські картки, документи та «чорнові» записи.

Жінку затримали з підозрою за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *