На Луганщині висихає сосновий ліс

Сьогодні відбулась робоча нарада під головуванням заступниці голови Луганської облдержадміністрації Наталії Романенко з питань визначення заходів щодо відновлення лісів Луганщини. Про це повідомила на своїй сторінці в фейсбук начальник відділу нагляду та прогнозу у ДСЛП Харківлісозахист» Тетяна Кучерявенко

До робочої наради були запрошені: представники департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської ОДА, Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства, державне спеціалізоване лісозахисні підприємство «Харківлісозахист», керівник проекту USAID «Економічна підтримка східної України», ГУ Держпродспоживслужби та інші.

«Діалог дуже конструктивний, — зазначаэ Тетяна Кучеренко, — За попередніми висновками прийнято рішення про очикування до кінця червня, а далі необхідно проводити лісопатологічне обстеження та визначати об’єми всихання та подальші лісозахисні заходи».

Робоча нарада дала можливість розробити алгоритм подальших дій щодо вирішення лісопатологічної ситуації, що склалася в соснових насадженнях лісомисливських господарств Луганщини. Зазначається, що з лютого цього року відмічається помітне всихання сосни звичайної та сосни кримської поза межами пожежі 2020р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *