На Луганщині продовжують знищувати ліси

В Сєвєродонецькому районі поліція виявила нелегальних лісорубів
Щодня співробітники поліції у складі спеціальних мобільних та патрульних нарядів, а також на блокпостах під час несення служби по забезпеченню правопорядку та безпеки громадян здійснюють роботу й по виявленню та документуванню незаконної вирубки лісу та перевезення деревини. Але, якщо поліція не має права здійснювати перевірку діяльності посадових осіб лісомислівських господарств бо ці повноваження відносяться до компетенції Державного бюро розслідувань, то дії громадян, які незаконно здійснюють вирубку лісу, виявляються, документуються та розслідуються безпосередньо поліцією.

Крім того, поліція звернулась і до місцевих мешканців, які безпосередньо зацікавлені у збереженні природного середовища Луганщини, з проханням сигналізувати у разі виявлення фактів незаконної порубки лісу.

Так, 28 березня, мешканець смт. Борівське помітив у лісосмузі чоловіків, які рубили ліс, та зателефонував до поліції. На місці події негайно виїхала слідчо-оперативна група, співробітники якої встановили, що двоє мешканців міста Лисичанськ спиляли 68 дерев клену. З місця події було вилучено речові докази, а спиляні дерева передані на зберігання до Борівського лісництва.
За цим фактом відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Наразі під процесуальним керівництвом прокуратури у рамках відкритого кримінального провадження проводяться першочергові слідчі дії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *