На Луганщині призначено нового керівника Національної поліції

Глава Нацполіції Сергій Князєв представив нового керівника особовому складу обласної поліції під час відкриття Станично-Луганського відділу поліції на Луганщині сьогодні, 5 травня. До цього призначення Сергій Колесник очолював кримінальну поліцію Донеччини. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

За словами Сергія Князєва, поліція Луганщини за останні чотири роки показала себе як один із найпотужніших поліцейських підрозділів. Результатом такої роботи стало призначення керівника поліції Луганщини Сергія Коміссарова – начальником поліції Запорізької області. Цей регіон є майже втричі більшим за територією і має не менше проблем, які потребують вирішення.

«За узгодженням з міністром внутрішніх справ я представлю вам нового керівника поліції Луганської області – колишнього заступника начальника поліції Донеччини полковника поліції Сергія Колесника. За наказом глави Національної поліції України він приступив до виконання обов’язків з учорашнього дня», – повідомив Сергій Князєв.

Полковник поліції Сергій Колесник 17 років присвятив службі в карному розшуку. Пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС в Кіровоградській області.

У 2014 році Сергій Колесник очолив кримінальну міліцію Маріуполя та створив боєздатний колектив, здатний протистояти злочинним угрупуванням та бандформуванням.

У 2015 році його було призначено на посаду начальника місцевої міліції, а за кілька місяців офіцер став заступником начальника – начальником кримінальної поліції Донецької області.

Полковник поліції ніс службу у всіх «гарячих точках» на мапі Донеччини – від Широкіного до Авдіївки, особисто очолював всі оперативно-пошукові операції.

Сергій Колесник удостоєний державних та відомчих відзнак. Зокрема, минулого року Президент України Петро Порошенко нагородив поліцейського відзнакою «За бездоганну службу».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.