На Луганщині поліцейські вилучили двох дітей, якими не опікувалася рідна мати

Є родини, які відповідально ставляться до появлення нового члена сім’ї, і, навіть, попри складнощі, які трапляються у житті, намагаються дати можливість малечі розвиватися та зростати у благополуччі. А є такі, яким байдуже сьогодення дитини та її майбутнє.
Тому, аби діти не були полишені на самоті з батьками, що не приділяють їм належної уваги, не турбується про їх потреби, поліцейські спільно зі службами у справах дітей регулярно відвідують родини, які перебувають на обліку.

Вчора, під час чергового візиту до родини 20-річної мешканки м. Лисичанська, у якої є двоє малолітніх дітей – 2 рочки та 6 місяців, правоохоронці встановили, що матір відсутня, в будинку антисанітарія та мови проживання для малолітніх незадовільні. Разом з фахівцями служби у справах дітей було прийняте рішення про вилучення малечі у матері. Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Поліція звертається до мешканців Луганщини:

якщо вам відомі факти неналежного виконання батьками своїх обов’язків, якщо умови проживання дітей становлять загрозу для їхнього життя та здоров’я, не чекайте, телефонуйте до поліції «102» або у соцслужби вашого населеного пункту! Вилучення дітей із родини – крайній метод, але іноді він необхідний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *