На Луганщині чергова спроба підпалу сухостою

На Луганщині поліцейські викрили двох жінок внаслідок необдуманих дій яких сталося загоряння сухостою .

9 квітня о 14.00 до поліції на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в с. Трьохізбенка горить суха трава.
Негайно на місце події виїхали співробітники слідчо-оперативної групи на чолі з керівництвом місцевого відділу. До гасіння пожежі були залучені фахівці ДСНС, співробітники Щастинського районного управління разом з бійцями батальйону «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова».
В ході проведення першочергових оперативно-розшукових заходів поліцейські викрили двох місцевих мешканок (46 та 31-річних), які підпалили суху траву. Внаслідок підпалу сталося подальше загоряння сухостою приблизно загальною площею 50 га лугів та пасовищ.
Жінок буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства ( Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу» від 12.04.2020 року №556-ІХ).

Нагадуємо, що поліцейські проводять профілактичні бесіди з громадянами та нагадують про відповідальність за підпал трави. 3 настанням тепла поліцейські все частіше отримують повідомлення про загоряння трави. Під час горіння рослин виділяються токсини, які провокують виникнення багатьох небезпечних недуг. Вогонь може стати неконтрольованим і перекинутися на будівлі. Крім того, через масштабні пожежі страждають люди та тварини, виникають дорожньо-транспортні пригоди через сильне задимлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *