На Луганщині активісти зібрали кошти на спортивне обладнання для АТО

Нещодавно в одному з підрозділів оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» з’явилися тренажери, штанги та гантелі загальною вартістю близько тридцяти тисяч гривень. Відтак, у вільний від виконання бойових завдань час, бійці тренуються постійно. Про це повідомляє прес-група ОТУ «Луганськ».

Старший водій роти Михайло в АТО вже другий рік. Він безмежно вдячний небайдужим місцевим мешканцям, які подарували захисникам України можливість тренуватися. До служби у війську хлопець п’ять років займався боксом. Тут продовжує самовдосконалення заняттями з рукопашного бою та важкою атлетикою.

— Для мене це можливість відволіктися від буденності та з користю провести своє дозвілля. Я займаюсь через день. Тренування триває півтори — дві години, в залежності від вільного від основних обов’язків часу. За максимальною вагою тут ніхто не рветься. Перш за все розминка для основних груп м’язів, а вже потім фізичні навантаження.

Охочих потягати штангу чи гантелі тут багато. Вони різняться статурою, вагою та віком. Однак, для кожного з присутніх фізична підготовка є базовою для виконання будь-якого завдання пов’язаного з ризиком для життя та здоров’я.

NEWS.lugansk.ua

На Луганщині активісти зібрали кошти на спортивне обладнання для АТО: 1 комментарий

  • Аватар
    11.07.2017 в 14:22
    Permalink

    понимаю людей, которые хотят поддержать солдат ВСУ. Но где же расследования по воровству денежных средств среди начальников, офицеров. Помнится дела Пашинского и Авакова и их детей … так и лежат себе? а чуваки дальше працюють не покладая рук

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *