ЗСУ вдарили по важливих цілях окупантів на Донеччині та Луганщині

Українські військові продовжують завдавати ударів по ключових об'єктах російської армії. Цього разу під вогонь потрапили цілі на території Донецької та Луганської областей.
Сили оборони України провели успішну операцію, вразивши низку важливих військових об'єктів противника, розташованих на території Донецької та Луганської областей. Це стало черговим кроком у системній роботі ЗСУ зі знищення інфраструктури, яку російські загарбники використовують для ведення бойових дій.
За даними військових, удари були завдані по цілях, що мають стратегічне значення для забезпечення угруповання військ РФ на сході. Зокрема, йдеться про об'єкти, які забезпечують логістику, управління та постачання окупаційних підрозділів у цьому регіоні.
Точна кількість уражених цілей та ступінь їх пошкодження наразі не розголошуються з міркувань безпеки. Водночас у Генеральному штабі підкреслюють, що робота з виявлення та знищення важливих об'єктів ворожої військової машини триває постійно.
Місцеві жителі Луганщини вже неодноразово повідомляли про звуки вибухів у бік позицій російських військ. Аналітики зазначають, що систематичне ураження таких цілей суттєво ускладнює противнику можливість вести наступальні дії та забезпечувати свої підрозділи необхідними ресурсами.
Продовження таких ударів дозволяє українським захисникам поступово змінювати баланс сил на цьому напрямку та створювати передумови для подальшого витіснення окупантів із зайнятих територій.
Читайте також
Ще в розділі «Події»
- Частина Краматорська залишилася без світла через аварію
- Понад 70 боїв за добу: ситуація на фронті на Луганщині й Донеччині
- Ворог використовував Starlink із «українською реєстрацією» на Донеччині — 66 ОМБр
- Сили оборони розширили сіру зону та відтіснили ворога від сіл на Донеччині
- ЗСУ вдарили по ворожих цілях на Донеччині та Луганщині





