Винороби та бджолярі з Луганщини показали свою продукцію на форумі в Києві

На форумі в Києві луганські винороби та бджолярі представили власну продукцію. Вони привезли вина, мед та інші смаколики, щоб заявити про себе на всю країну.
Виробники з Луганщини взяли участь у форумі, що проходив у Києві. Вони презентували гостям заходу свою продукцію — вина та мед, виготовлені на Луганщині.
Серед учасників були як досвідчені винороби, так і бджолярі, які представили зразки своєї роботи. Відвідувачі форуму мали змогу скуштувати продукцію та поспілкуватися з виробниками.
Для багатьох учасників це була можливість не лише показати свій товар, а й знайти нових клієнтів та партнерів. Винороби та бджолярі з Луганщини розповіли про особливості свого виробництва та поділилися планами на майбутнє.
Участь у таких заходах допомагає місцевим виробникам заявляти про себе на ширшому рівні та популяризувати продукцію регіону. Вони сподіваються, що їхня продукція знайде свого покупця не лише в Україні, а й за її межами.
Читайте також
Ще в розділі «Новини»
- Окупанти планують з 1 вересня відправити до шкіл дітей з Луганщини
- «Солдат — той самий боєприпас»: офіцер ЗСУ про тактику росіян на Донеччині
- 20 серпня на Луганщині дощі, на Донеччині сонце — прогноз погоди
- Окупанти на Луганщині готують нову хвилю вилучення майна у місцевих
- Чемпіон Дефлімпійських ігор з Луганщини отримуватиме державну стипендію







