З Донеччини за добу евакуювали ще 504 людини, зокрема дітей

Минулої доби з Донецької області вдалося вивезти у безпечніші регіони ще 504 особи. Серед евакуйованих — 44 дитини.
Евакуація з прифронтових територій триває. За минулу добу з Донеччини виїхали 504 людини, з них 44 — діти. Людей вивозять як власним транспортом, так і за допомогою волонтерів та рятувальників.
Найбільше охочих виїхати — з міст і сіл, які регулярно потерпають від обстрілів. Людей доставляють до тимчасових пунктів розміщення, де їм допомагають із подальшим переїздом до інших областей України.
Місцева влада нагадує: евакуація добровільна, але безкоштовна. Заявку можна залишити через гарячу лінію або звернутися до представників адміністрацій у громадах. У Луганській області, яка також потерпає від бойових дій, евакуаційні заходи тривають за схожим алгоритмом.
Для тих, хто вагається, рятувальники радять не зволікати: що далі від лінії фронту, то більше шансів зберегти життя. Усі охочі можуть звернутися по допомогу до місцевих органів влади або волонтерських організацій.







