Луганщина вшановує захисників України

Луганська ОВА спільно із платформою пам’яті Меморіал героїв вшановує захисників України, родом із Луганщини
35-річний прикордонник Сергій Ненашев загинув 24 квітня 2022 року під час оборони рідного Лисичанська Луганської області.
Сергій народився і прожив усе життя в Лисичанську. Закінчив місцевий технікум та здобув середню технічну освіту. Згодом пішов служити у Державну прикордонну службу України, виконував бойові завдання на рідній Луганщині.
Коли почалося повномасштабне вторгнення, чоловік продовжував боронити рідні землі від окупантів.
«З перших днів збройної агресії Сергій стійко та мужньо виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності України у складі зведеного підрозділу від прикордонного загону. Підрозділ Сергія, попри щоденні артилерійські обстріли, надійно тримав оборону на визначеному рубежі. 24 квітня, у черговому бою з ворогом, Сергій отримав смертельне поранення», – розповіли у Національній академії Державної прикордонної служби України.
«Сергій був завжди веселим, усміхненим, товариським. Герої не вмирають! Вічний спокій та Царство Небесне!» – зазначила подруга загиблого Ірина.
Старший сержант Ненашев посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Рідні прикордонника переїхали у місто Полонне на Хмельниччину. Там його і поховали. У захисника залишилися лише батьки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.