Компанія з Бремернтона побудує для України 8 катерів

Патрульні катери можуть розвивати швидкість понад 40 вузлів і мати радіус дії понад 600 морських миль.

Компанія SAFE Boats, що базується в Бремертоні, має контракт на відправку восьми катерів до України протягом наступних кількох років, щоб допомогти зміцнити військово-морський потенціал країни.

Човен під назвою Mark VI має довжину 85 футів, може розвивати швидкість понад 40 вузлів і має запас ходу понад 600 морських миль.

SAFE Boats отримала контракт на будівництво суден на 100 мільйонів доларів.

Компанія здебільшого будує човни, призначені для патрулювання та пошуку та порятунку, а це означає, що швидкість і маневреність є життєво важливими.

Кріс Могавеор навчає клієнтів SAFE Boats керувати човнами. Тепер, завдяки контракту, укладеному з ВМС США, такі фахівці, як Могавеор, незабаром навчатимуть ВМС України.

«Іноді я почуваюся винуватим через те, що забираю свою зарплату, тому що це так весело», — сказав Могавеор. «Поки вони роблять те, чого я їх навчаю, вони досягнуть цього і повернуться».

SAFE Boats зараз будує ряд військових суден у порту Такома.

Патрульні катери розроблені таким чином, щоб бути гнучкими та працювати в різноманітних місіях, таких як супровід та захист великих кораблів і розгортання груп спеціального призначення.

Генеральний директор Річард Шварц каже, що таке різноманіття продуктивності є життєво важливим.

«Управління невеликими човнами забезпечує велику гнучкість, ви можете працювати в прибережних водах, на мілководді, де велике судно не може працювати, тому це просто різко розширює діапазон місій», — сказав він.

Раніше SAFE Boats відправляла судна в інші країни, але коли працівники почули про конфлікт в Україні, працівники були раді допомогти у військових зусиллях.

«Створення човнів для України прямо зараз — це те, чим пишається вся команда, це можливість зробити хоч якийсь невеликий внесок у щось, що знаходиться за стінами нашого виробничого підприємства, і справді робити щось набагато більше, ніж ми самі», — сказав він. сказав.

Компанія планує завершити будівництво перших двох човнів цього року, а також розширити свою робочу силу, щоб забезпечити якомога швидше човни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.