Голодомор у Маріуполі: деталі

За даними ООН, понад 100 тисяч мирних жителів міста страждають від нестачі води та їжі. Про це повідомила омбудсмен Людмила Денисова. Маріуполь понад місяць в блокаді і за весь цей час жоден автомобіль з гуманітарною допомогою від України та міжнародних організацій так і не потрапив до міста.

А та «допомога», яку щодня показують по телебаченню РФ, катастрофічно мала. У російський продуктовий набір входить бухана хліба та пляшка води на одну особу. Видають харчі в так званих штабах «єдиної росії».

Також критична ситуація з ліками та медичною допомогою. Антисанітарія поширюється через тіла загиблих, які лежать просто на вулицях. Мешканці, переховуючись у холодних та сирих підвалах, хворіють, а лікувати їх немає ані кому, ані чим.

Людмила Денисова повідомила спеціальні перепустки від російських окупантів:

«З понеділка в місті буде заборонено переміщення та навіть перебування на вулиці без спеціальних перепусток. Сотні містян вимушені вистоювати черги для їх отримання, інакше — отримати навіть мізерний пайок з хлібом буде неможливо».

Голодомор у Маріуполі: деталі: 1 комментарий

  • 18.04.2022 в 14:35
    Permalink

    Товарищ, верь — взойдет она, звезда пленительного счастья! Россия вспрянет ото сна, но будет поздно: на обломках самовластья возникнут стран новых имена…

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.