Дітям Станиці

«Відпочинок в Миколаївській області, що організувала Асоціація учасників та інвалідів АТО, разом з Станично-Луганською райдержадміністрацією настільки сподобалась діткам, що відбою для збору другої групи не було», — повідомляє олонтер Ілля Шполянський.

За один рік збільшено термін перебування дітей у 2 рази, кількість у 4 рази, витрати волонтерських коштів у перерахуванні на одного школяра зменшено у 6,5 разів. 27 липня о 8.09 потягом в Одесу прибувають 56 діточок із одного з найбільш постраждалого населеного пункту у зоні АТО. «Ми разом з нардепом Борисом Козирем “добили” Укрзалізницю та оформили повністю безкоштовні квитки на поїзд Слов’яск-Одеса і в зворотному напрямку, — говорить Шполянський, — В вартість путівкі вже закладено фінансування транспорту на екскурсії та розважальні заходи. Всього діти будуть на морі 21 день, також у тур включені екскурсії Одесою, Миколаївом, дельфінарій, зоопарк, аквапарк, Одеська кіностудія та інші розваги. Важливою складовою цієї поїздки є спілкування із учасниками АТО, що беруть безпосередню участь у відновлені Донбасу».

За його словами всього по попередній групі, в якій було 27 школярів з тієї ж Станиці, фактичні фінансові витрати скали — 24 923,00 грн. Всього було залучено — 26 189,00 грн, залишок на другу групу — 1 266,00 грн. Беручи до уваги наявність бюджетного фінансування транспортних витрат, харчування під час виїздів з бази відпочинку, та безкоштовні квитки, на групу, що в два рази більше ніж попередня, всі витрати складуть всього до 10 тисяч гривень.

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.