Завершено будівництво чергової телевежі на Луганщині

Монтаж вежі висотою 134 метри в Бахмутівці Луганської області завершено, — повідомив Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Це третя вежа, яка була побудована протягом двох останніх років (після Краматорської і Чонгарської), — говорить Юрій Костиський. За його словами маємо по одній новій вежі в Херсонській, Донецькій і Луганській областях, тобто тих регіонах, які дотичні до бойових дій і окупованих територій. Костиський запевняє, що розвиток телекомунікаційної інфраструктури продовжуватиметься.
Наступним кроком в Бахмутівці стане монтаж телерадіопередавального обладнання, яке забезпечить мовлення українських телеканалів і радіостанцій впритул до лінії розмежування, в тому числі — в Щасті.
Оператором телекомунікацій виступає КП «Інноваційно-інформаційний центр» із міста Сєверодонецьк.
З вежі в Бахмутівці вже цього місяця розпочнеться цифрове та аналогове телевізійне мовлення, а також FM-радіомовлення.Так, вже минулого тижня провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд» отримав від Національної ради дозвіл на організацію тимчасового мовлення з РТС Бахмутівка.

Зараз планується запуск програм Суспільного мовлення (НСТУ), ряда загальнонаціональних телеканалів, Армії ФМ та інших мовників.Нагадую, розвиток мовлення в зоні проведення АТО здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × пять =