Заступник голови Луганської ОДА заявив, що у мережі шириться фейковий лист з його підписом

Заступник голови Луганської ОДА Юрій Клименко заявив, що у мережі шириться фейковий лист з його підписом.

Про це він повідомив у Facebook.

«Тільки-но у мережі з’явився фейковий лист за моїм підписом, як журналісти запросили «на розмову» — на засідання «Прес-клубу». Ми знаходимося у стані інформаційної війни, тож маємо разом протидіяти загрозам у медіа-просторі. Усі подібні «вкиди», розробляються спецслужбами агресора з метою нагнітання ситуації у зв’язку із введенням воєнного стану на Луганщині. Тож дякую журналістам, що перевіряють інформацію. Завжди готовий дати пояснення», — заявив він.

Також він розповів про умови перетину КПВВ «Станиця Луганська».

«Разом з тим, поговорили про результати візиту Міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша. Зокрема, про умови перетину КПВВ «Станиця Луганська». На жаль, болюче для нас питання ремонту пішохідного мосту, яке постійно порушується у Мінську, блокується РФ. Проте зрушило «з мертвої точки» питання гуманітарного розмінування. Уперше в Україні виділяються гроші на протимінну діяльність, зокрема на інформаційно-роз’яснювальну її складову. Тож, колеги, сподіваємось на спільну роботу! Журналістів також цікавили питання розвитку інфраструктури. Є про що говорити: відновлений газопровід ГРС «Мирна Долина – Тошківка». Триває відновлення пошкоджених ворожими обстрілами водогону і ЛЕП. До негоди готові», — сказав Клименко.

Клименко зазначив, що через воєнний стан проводяться збори резервістів.

«Щодо воєнного стану на території області. Це адекватна реакція на акт збройної агресії РФ і загрозу ескалації у Маріуполі і Бердянську. Ми повинні бути готовими дати відсіч агресору. Повинні бути готовими до мобілізації, до евакуації, до перевірки стану захисних споруд. Посилені заходи безпеки на кордоні з РФ. Проводяться збори резервістів, але — це на 90% люди з бойовим досвідом. Осінній призов проводиться планомірно», — сказав він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 + 7 =