Заслужена і народна Анастасія Приходько

Відомій українській співачці Анастасії Приходько мають присвоїти звання Заслуженої артистки України. З такою пропозицією виступив депутат від РПЛ Андрій Лозовий.

Лозовий зокрема написав в своєму блозі: «Як виявилось, Анастасія Приходько, для якої українська душа дорожче за російський ринок, яка постійно приділяє свою увагу бійцям на фронті, яка роками прославляє українську культуру у світі — досі немає звання навіть Заслуженної артистки України. Це зашквар, безумовно. Який треба терміново виправити. Звернувся з відповідним клопотанням в АП, сподіваюсь, результат буде швидко».

До свого поста Лозовий додав копію листа до Головий Адміністрації Президента І. Райніна, в якому і виклав свою пропозицію.

Слід зауважити, що багато користувачів соцмереж були здивовані цьому повідомленню, адже гадали, що співачка вже має звання Заслуженої артистки і запропонували Президенту надати Анастасії Приходько звання народної. На думку її шанувальників Настя давно заслужила своєю творчістю і діяльністю на народне визнання. Вони навіть запропонували розповсюдити відповідну петицію.

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 + десять =