За час війни на Донбасі знищено понад 429 тисяч вибухонебезпечних предметів

З початку бойових дій у Донецькій та Луганській областях перевірили близько 30 тисяч гектарів територій і знищили більш ніж 429 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомило управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України у відповідь на запит УНН.

Так, у відповідь на запитання, скільки територій Донецької та Луганської областей вже розміновано, в управлінні уточнили: «З початку бойових дій всього було перевірено близько 30 тисяч гектарів територій та знищено понад 429 тисяч вибухонебезпечних предметів».

Також в управлінні наголосили, що згадані території не можна вважати повністю очищеними та готовими до передачі місцевим громадам для безпечного користування.

«Зазначене пов’язане з тим, що не зважаючи на неодноразові домовленості в рамках Мінського процесу про припинення вогню незаконні збройні формування продовжують обстріли нашої території, в тому числі й з важкого озброєння. Такі обстріли призводять до того, що раніше очищені землі знову забруднюються боєприпасами, і це, в свою чергу, призводить до загибелі та каліцтва людей: як військових, так і цивільних», — пояснили у Міністерстві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 13 =