Юрій Гарбуз: «Життєво важливі для Луганщини питання вирішуються на найвищому державному рівні»

Триває зустріч міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика з ініціативною групою працівників ПАТ «Лисичанськвугілля».

За словами голови Луганської ВЦА Юрія Гарбуза: розмова складна, але чесна і пряма. «Я не зміг бути присутнім до кінця зустрічі, — говорить Юрій Гарбуз, — У ці хвилини в Кабміні починається засідання під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка щодо питання «ЛЕО». Життєво важливі для області питання вирішуються на найвищому державному рівні. Я відстоюю інтереси жителів Луганщини».

Нагадаємо, що за офіційними повідомленнями, на Луганищині склалася надзвичайна ситуація з енергозабезпеченням.
Унаслідок знеструмлення водоканалів без питної води залишились понад 40 тисяч осіб та 30 об’єктів соціальної інфраструктури, у т.ч. дитяча обласна лікарня. Питання роботи «ЛЕО» головою Луганської ВЦА кілька разів виносилось на рівень Кабінету Міністрів.
6 червня вже відбулася нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона.

Як повідомляла Луганська ВЦА протягом 2016-2017 рр. до центральних органів влади було надіслано 65 листів від облдержадміністрації. Безперебійне енергопостачання на сьогодні залежить від стабілізації роботи «ЛЕО». Саме ж підприємство знаходиться у критичному фінансово-економічному стані.

UPD. Юрій Гарбуз на своїй сторінці в фейсбук повідомив:

«ВОДОПОСТАЧАННЯ ОБЛАСТІ ВІДНОВЛЮЮТЬ
Дякую головуючому Віце-прем’єру Геннадію Зубку, керівнику «ЛЕО» Володимиру Грицаю та всім учасникам наради!
Попореду ще багато роботи з узгодження всіх позицій.
Але головне, що люди з водою!»

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 3 =