В Ростові знову судять українця

Громадянина України, якому вже під 70, колишнього шахтаря, жителя Луганської області Олексія Сизоновича затримали «оперативники МГБ ЛНР» начебто «при минировании перегона».

Про це повідомляє координатор у Медійна ініціатива за права людини Марія Томак. В свою чергу вона посилається на інформацію від журналісту із Ростова-на-Дону Владислава Рязанцева.
Останній в свою чергу висвітлює всі ростовські «українські процеси».

«Далі — і це ключове — громадянина України бойовики передали ФСБ Російської Федерації, — пише Томак, — Ті звинуватили його в підготовці теракту, спробі підірвати урну. Зараз от судять у Північно-Кавказькому військовому суді, тому самому, де і Сенцова-Кольченка судили, і фігурантів севастопольської справи кримських мусульман»

Активістка піднімає питання: як відбувається з точки зору процедури передача «МГБ ЛНР» людей ФСБ і як їх ФСБ приймає, згідно з якими «конвенціями/договорами», чи виступають, наприклад, їхні «оперативники» свідками потім у справах чи в судах.

За словами Томак, прокурор у цій справі — той самий, що представляв держобвинувачення в справі Савченко. Український консул на суді сьогодні не був, тож, чекаємо на реакцію Ministry of Foreign Affairs (Ukraine).

NEWS.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + одиннадцать =