Співачка Рія презентувала кліп на пісню «Не боюсь»

Молода українська співачка Рія, презентувала кліп-ремікс на пісню «Не боюсь». Цей трек є здобутком спільної праці з відомим Dj Jedy (Джедай) який співпрацює з такими відомими артистами як: Макс Барскіх, MamaRika, Юлія Войс, «Неангели», та багато інших зірок.


Втілити танцювальні ритми у відео були покликані автори оригінального кліпу, вже відомі та популярні режисери, -Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак (ManifestProduction).
— Мені дуже сподобалось працювати з Ігорем (Джедай), він вміє відчути нерв пісні і зробити саме такий ритм, який неодмінно качає! – каже RIYA про співпрацю з DjJedy (Джедай).
— По-перше шикарна пісня, по-друге шикарний кліп! Я радий співпраці та сподіваюсь на її продовження ) – вторить співачці DjJedy (Джедай).

Нагадаємо, що в березні 2017 року RIYA підписала контракт з продюсером Віталієм Пастухом (АртистUA) після чого було презентовано дебютний кліп співачки на пісню «Не боюсь». Пісня потрапила у всі можливі та не можливі хіт паради, а сама RIYA увійшла в 15-ку найкращих україномовних співачок України.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 1 =