Школярі зі Станиці Луганської відпочивають на Рівненщині

Військовослужбовці підрозділів Західного територіального управління ВСП, які виконують завдання у районі проведення АТО надають шефську допомогу навчальним закладам, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії розмежування сторін на Донбасі. Між ними налагоджені теплі та тісні стосунки. Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України.

За ініціативи начальника Головного управління Військової служби правопорядку у ЗС України генерал-майора Ігоря Криштуна, підтримки волонтерських, громадських, релігійних організацій та за участі місцевих органів влади і самоврядування учні з Луганщини мають змогу під час літніх канікул відпочивати та оздоровлюватися у Західних областях України.

Так з 29 липня до 9 серпня 14 дітей з навчальних закладів селища міського типу Станиця Луганська Луганської області відпочивають у санаторії «Хрінники», що у Рівненській області. Це стало можливим завдяки тісній співпраці військовослужбовців Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку, представників Станично-Луганської райдержадміністрації та органів соціального захисту Рівненської обласної державної адміністрації, які організували їм цю поїздку.

Під час відпочинку юні гості з Луганщини ознайомлюються із історичними та культурними пам’ятками Рівненщини, традиціями місцевого населення. Військові правоохоронці, у свою чергу, відвідали дітлахів у санаторії, поспілкувалися із ними, організували заняття з армійського гарту та передали їм солодкі подарунки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один + 8 =