СБУ затримала одного з організаторів масових заворушень у Луганську в 2014 році (відео)

Співробітники СБУ затримали на підконтрольній українській владі території Донбасу одного з організаторів та активних учасників масових заворушень у Луганську в 2014 році.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Мешканець Луганська долучився до проросійських рухів “Антимайдан” та “Армия Юго-Востока” фактично від моменту їхнього створення, 6 квітня 2014 року брав активну участь у штурмі, захопленні та утриманні адміністративної будівлі УСБУ в Луганській області. Надалі він брав участь у бойових діях проти українських військових у складі незаконних збройних формувань, зокрема “козачих” НЗФ та у банді “Бетмен”, куди потрапив завдяки своїм зв’язкам із ФСБ РФ”, – йдеться у повідомленні.

У квітні 2015 року бойовик через конфлікт із ватажками бандформувань припинив зв’язок з окупантами. Після цього він довгий час проживав у тимчасово окупованому Луганську, перебиваючись випадковими заробітками.

Зазначається, що затриманий понад чотири роки перебував у розшуку. Йому висували обвинувачення у вчиненні злочинів, які передбачені ч. 1 ст. 294, ч. 2 ст. 262, ч.1 ст. 341 ККУ.

Затриманому оголосили про підозру в посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України. Йому обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Зараз продовжується досудове слідство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − 4 =